TEL +48 883 585 291 E-MAIL biuro@sport-home.pl
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Informacje dotyczące wysyłki towaru


1. Sprzedawca dostarcza towar w terminie 7 dni, lecz nie później niż w terminie 30 dni, chyba że w opisie danego produktu wskazano krótszy termin dostawy. Termin dostawy oblicza się w następujący sposób:
a) przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
b) przy płatności za pobraniem, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży,
c) przy płatności raty mBank, termin ten rozpoczyna się od dnia uzyskania informacji od mBank, iż procedura pożyczkowa została zakończona (Klient otrzymał pożyczkę).
2. Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawa jest realizowana za pośrednictwem następujących firm: Ruch, InPost Kurier, Poczta Polska.
3. Dostarczenie towaru do Klienta jest odpłatne. Koszt dostawy jest każdorazowo podany w trakcie wyboru formy dostawy podczas składania zamówienia.
4. Sprzedawca udostępnia możliwość odbioru osobistego towaru w siedzibie Sprzedawcy pod adresem: ul. T.Boya-Żeleńskiego 4, 85 – 858 Bydgoszcz. Informację o towarze gotowym do odbioru, Sprzedawca przesyła do Klienta drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia lub w drodze kontaktu telefonicznego.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 6113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Wszystko ok, bardzo szybko
2024-05-22
wszystko ok
darmowa dostawa do paczkomatu smile
pixel